Hakkımızda
Gunlukpersonel özellikle KOBİ lerin günlük, dönemsel ve proje bazlı insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiş bir projedir. 

Proje bünyesinde firmaların günlük, dönemsel ve proje bazlı ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1000lerce kişilik bir genç insan kaynağı havuzundan hizmet verilmektedir.

Günlük Personel olarak kullanabileceğiniz personellerimizin firmalar tarafından en sık kullanıldığı iş tanımları:

+Sekreter ve Ofis Asistanı

+Veri Girişi Personeli ( Excel ve benzeri programlara ileri derecede hakim personellerden yerleştirilmektedir )

+LCV Personeli ( Yoğun telefon aramalarının yaşandığı dönemlerde ihtiyacınız olacak bu iş kapsamında Call Center tecrübesi olan personeller yerleştirilmektedir. )

+Hostes - Host ve Karşılama Personeli 

+Servis Elemanı ve Garson

+Kongre, Toplantı ve Organizasyon Personeli

Bizimle çalışan firmalara sağladığımız avantajlar:

+Sektör farkı olmadan yoğun dönemlerinizde çalışanlarınıza ekstra mesai yaptırmaktan kurtulursunuz.

+Proje bazlı çalışmalarınızda aradığınız niteliklerde personel bulup maksimum verim alırsınız.

+Ayın yada haftanın yoğun olduğunu bildiğiniz belirli günlerinde günlük personel kullanıp tam zamanlı personel maliyetini tasarruf edersiniz.

+Yeni iş yatırımlarınızda risk almadan önemli günlerde ofisinizi büyük bir firmaya dönüştürebilirsiniz.

+İşten ayrılan personelinizin yerini doldurana kadar günlük personel kullanabilir ve bu durumun iş akışına etki etmesine izin vermezsiniz.

+Veri girişi, LCV, stok takibi ve buna benzer angarya denebilecek çalışmalarda günlük personel kullanarak tam zamanlı elemanlarınızın verimliliğini düşürmezsiniz.

+Tam zamanlı personellerinizin izin dönemlerinin iş akışınızı etkilemesine izin vermezsiniz. 

+Önemli müşterilerinizin sizi ziyarete geleceği günlerde karşılama hostesi ve servis hostesi kullanarak firmanıza kurumsal kimlik kazandırabilirsiniz.

+Yabancı dil ihtiyacınız olan çalışmalarda İngilizce, Almanca, Fransızca başta olmak üzere birçok dilde günlük personel kullanarak müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Part-time çalışma endüstrisinin lider firmalarından BU Ajans tarafından gerçekleştirilen bu proje kapsamında ayrı bir ekip ile yönetilen Gunlukpersonel.com müşterilerine yüksek hizmet kalitesi, çözüm odaklı çalışma anlayışı ile taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılayarak hizmet 
© 2016 GünlükPersonel - Günlük, Haftalık, Dönemsel İnsan Kaynağı
info@gunlukpersonel.com